Asus W7S

4. listopadu 2007 v 10:07 |  ASUS
Stylové mobilní zařízení
Notebook řady W7S nabízí prvotřídní možnosti práce s počítačem s dokonalým vizuálním zážitkem.Širokoúhlý 13.3" displej s jedinečnými technologiemi leštěného LCD displeje Color Shine, Splendid Video Inteligence Engine a se speciální technologií panelu od společnosti ASUS, nabízí obraz se skutečně živými barvami.Integrovaný mikrofon a webová kamera vám umožní být v kontaktu s rodinou a přáteli, a to bez změti externích připojení a překážejících kabelů!
Video konference v pohybu
Notebook W7S s integrovanou webovou kamerou s vysokým rozlišením 1,3 megapixelů přímo v těle notebooku umožňuje přenosnou video komunikaci bez potíží s připojováním externí kamery a překážejícími kabely.V kombinaci s vysoce kvalitní webovou kamerou můžete dělat skupinové fotografie, snímat večírky, dívat se při online chatu svému příteli do tváře či pořádat video konference.
Technologie ASUS Splendid Video Intelligence
Unikátní technologie ASUS Splendid Video Inteligence je obzvláště účinná při zobrazování odstínů lidské pokožky, zelených ploch trávy a stromů a modrého nebe a oblohy.Možnosti PC grafiky jsou touto technologií posunuty na novou úroveň vylepšením hloubky a intenzity barvy v reálném čase. Dále vylepšuje kontrast, jas, barvu lidské pokožky a sytost barev pro živý obraz.Díky této jedinečné technologii ASUS Splendid Video Intelligence Engine (aktivace pomocí klávesové zkratky: Fn+C) poskytuje LCD monitor jasný a ostrý obraz se skutečně zářivými barvami.
Snadný a rychlý přenos digitálních dat
Standardní prvek ExpressCard™ umožňuje zvýšení výkonu a modulární rozšíření notebooků při nízké ceně a zachování malých rozměrů.Budete moci rozšiřovat možnosti paměti a zabezpečení notebooku W7S pouhým zasunutím modulů ExpressCard™.
Buďte stále ve spojení prostřednictvím bezdrátového připojení
Integrovaný Bluetooth® EDR 2.0 umožňuje všesměrové bezdrátové připojení a vysokou rychlost přenosu dat mezi notebookem W7S a jinými digitálními zařízeními.Notebooky W7S nabízí větší šířku pásma v prostředí vícestranného spojení Bluetooth, která zvyšuje celkovou kvalitu využití Bluetooth.
Kromě toho s pomocí nejmodernější podpory Draft-N WiFi, bezdrátové N technologie nové generace Intel® si uživatelé mohou stahovat HD video, hudbu a data a přitom je životnost baterie notebooku ve srovnání se stávajícími výrobky Draft-N prodloužena až o jednu hodinu; integrovaný bezdrátový přijímač pro myš zlepšuje dále mobilitu a bezdrátové připojení notebooku W7S.
Modul důvěryhodné platformy (TPM)
Modul důvěryhodné platformy (TPM) je bezpečnostní zařízení na systémové desce, které uchovává šifrovací klíče vytvořené počítačem.Je to hardwarové řešení, které pomáhá bránit se před útoky hackerů, kteří vyhledávají hesla a šifrovací klíče k citlivým údajům.TPM umožňuje, aby F3Sv mohl spouštět aplikace bezpečnějším způsobem, a aby byla zajištěna větší důvěryhodnost prováděných transakcí a komunikace. Ve spojení s prvkem řízení bezpečnosti ASUS Security Protect Manager zajišťuje celkovou bezpečnost sytému, ochranu souborů a ochranu soukromí a korespondence. Intel, logo Intel, Centrino a logo Centrino, Intel Core a Core Inside jsou obchodní známky či registrované obchodní známky společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech a jiných zemích.
Vyhrazujeme si právo měnit tyto specifikace bez předchozího upozornění. Aktuální nabídku získáte u svého dodavatele. Výrobky nemusejí být dostupné na všech trzích.
Barva desky s tištěnými spoji a verze přiloženého softwaru se může měnit bez předchozího upozornění.
Uvedené značky a názvy výrobků jsou obchodními známkami příslušných společností.
Cena: 40 686,-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.