Nicole Scherzinger

17. listopadu 2007 v 19:29 |  Nicole
Nicole Scherzinger je nejvýraznější členka populární skupiny The Pussycat dolls.Narodila 26.června 1978 na Hawaji v Honolulu ve rodině , která měla svůj vlastní pořad,matka byla jednou z nejhlavnějších tanečnic.Nicole už od malička milovala zpěv a tanec, také se jim věnovala. Když jí bylo teprv 6 let, ostěhovala se s její rodinou do Louisville .Ve 14 se znova stěhovali , do Kentucky.
Její velký sen byl - stát se zpěvačkou. Dělala pro to všechno. Během střední a vysoké školy navštěvovala i uměleckou školu.Její 1. prtofesionální vystoupění bylo ve městě Louisville v divadle herců.Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každé hudební představení.Zpěv byl pro ní málo , o 3 roky později totiž zkusila i modeling.
" Days Of The New " , tak se jmenovala první skupina Nicole Scherzinger. Ona nebyla sice frontmenka kapely.Byla to rocková skupina, to asi pro Nicole nebylo moc ideální ,ale hlavní bylo že může zpívat .Natočili spolu pár písniček , ale Nicole se pak ještě vrátila ke škole .
Neznámý producent " Scott " si jednou poslechl její písničky , zavolal jí, protože se mu líbily a zanedlouho byla další deska na světě, byla to už její druhá deska .Scott chtěl s Nicole spolupracovat i na dále, proto se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert. Nicole souhlasila.
Zanedlouho začala psát svoje vlastní texty a písničky.Přihlásila se do konkursu " Popstars ", kde také vznikla nová skupina "Eden's Crush" a Nicole byla její členkou.Skupina se stejně za chvíli rozpadla a Nicole se rozhodla pro solovou dráhu.Přestěhovala se do L.A.,kde poznala i svojí spolubydlícím hrající ve skupině PCD.Nicole byla její členkou a i nadále psala a stále píše texty k písním The Pussycat dolls a stala se hlavní členkou kapely.V současné době vydala Nicole sólovou desku jménem Whatever U Like.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.